Anti-Theft-System-Price

Anti-Theft-System-Price

اقلام ضد سرقت فروشگاهی چگونه قیمت گذاری می شود؟

راستش را بخواهید خود من هم در جایگاه نویسنده این متن ،مستاصل مانده ام که چطور گیت های فروشگاهی با قیمت های عجیب و غریب عرضه می شود.

یکی از تاثیرگذارترین چالش ها در افزایش فروش محصولات ، قیمت محصولات است.

با توجه به شرایط اقتصادی در ایران در سال های اخیر، توان خرید مردم کاهش یافته است ،از اینرو تقاضا برای کالا های با کیفیت کمتر شده است.

منظور از کالاهای با کیفیت ، کالایی است که در آن از قطعات خوب و بادوام استفاده شود.

هرچه کیفیت قطعات به کار رفته در برد گیت های فروشگاهی بالاتر باشد ، قیمت تمام شده آن نیز بالاتر خواهد بود.

بدیهی است که در فروشگاه ها ، نصب گیت فروشگاهی با کیفیت ارزش بسزایی دارد چرا که با سرقت هر تکه از محصول ،سرمایه ی صاحب کالا از بین می رود.

امّا چنانچه از گیت فروشگاهی با کیفیت استفاده شود ، نه تنها سرمایه ی صاحبان کالا حفظ می شود بلکه دغدغه آن ها نیز به طور کلی از میان می رود.

در این رابطه ، افراد و خریداران گیت دزدگیر فروشگاهی و اقلام دزدگیر می بایست علاوه بر قیمت کالا به عوامل دیگر نیز توجه لازم را داشته باشند.

قطعا تمامی محصولات دارای ویژگی های کلیدی خود هستند.

در این هنگام، شرح کامل نقاط ضعف و قوت گیت ها باید برای مشتریان توضیح داده شود تا مشتری علت ارزانی یا گرانی گیت را بداند.

پس قیمت گیت فروشگاهی و اقلام سرقت به عوامل زیر بستگی دارد:

  • کشور سازنده ی محصول
  • قطعات به کار رفته در آن
  • سابقه و عقبه شرکت ارائه دهنده

هرچه شرکت ارائه دهنده ی اقلام ضد سرقت ، دارای عقبه و پشتوانه مالی محکم تری باشد، در قیمت گذاری اقلام ضد سرقت می تواند مانور بهتری داشته باشد.

امّا نا گفته نماند عده ای سودجو با قیمت های فریبنده ، سیستم های ضد سرقت بی کیفیت را تبلیغ می نمایند و به مدت یکسال گارانتی می کنند امّا بعد از مدت گارانتی هیچ تعهدی را متقبل نمی شوند.

برای خرید گیت فروشگاهی و اخذ قیمت و هر گونه مشاوره با شماره ی 09126872205 تماس حاصل فرمایید.

 

Web Analytics Real Time Web Analytics