SGA-Group

SGA-Group

چرا SGA؟!

شرکت SGA طی دو دهه فعالیت خود در زمینه ی مشاوره، طراحی، تولید،  واردات و اجرای سیستم های حفاظتی –امنیتی- ضد سرقت و تجهیزات فروشگاهی با بکارگیری جدید ترین تکنولوژی توانسته است انواع محصولات به روز و منحصر به فرد شیک و ضد سرقت را ارائه نماید.

این شرکت با اتکا به نیروهای متخصص فنی و فروش دوره دیده از اروپا و متعهد و باتجربه خود در پی برآورده سازی نیاز ها و رضایت مشتریان در بازارهای داخلی و خارجی می باشد تا برای خود و صنعت الکترونیکی –حفاظتی و امنیتی ضد سرقت افق روشن و رو به توسعه ای را رقم بزند.

شرکت SGA اکنون به عنوان یکی از شرکت های بنام و سرآمد کشور در زمینه اجرا پروژه های ضدسرقت فروشگاهی –اداری-انبار شناخته می شود که با استفاده از دانش جهانی و داشتن شرکای تجاری اروپایی در این صنعت توانسته است گام های موثری در جهت رشد این صنعت در کشورمان بردارد.

مدیریت صحیح، مشتری مداری، فن آوری پیشرفته، تنوع محصول، آینده نگری، عرضه صحیح محصولات، کیفیت مطلوب همراه با قیمت مقرون به صرفه این اعتماد به نفس را به ما می دهد که بتوانیم سلایق مشتریان را در واگذاری پروژه های ضد سرقت جلب نماییم و مفتخر هستیم تاکنون در این راستا بیش از 500 پروژه بزرگ و کوچک را با موفقیت و با استانداردهای جهانی اجرا نموده ایم.

اصناف مختلف اجرا شده توسط تیم SGA :

گیت ضد سرقت برای لوازم آرایشی بهداشتی، گیت فروشگاهی برای پوشاک و لباسفروشی ، دزدگیر فروشگاهی برای هایپرمارکت و سوپر مارکت، گیت دزدگیر برای عینک فروشی ، آنتن دزدگیر برای بیمارستان ها ، سیستم ضد سرقت برای کتابفروشی ، دستگاه ضدسرقت برای لوازم خانگی، دزدگیر موبایل، سیستم ضدسرقت اسناد و مدارک، گیت ضدسرقت انبار و ….

Web Analytics Real Time Web Analytics