July 27, 2019
گیت

گیت فروشگاهی گریدر

گیت فروشگاهی گریدر گیت فروشگاهی گریدر واقع در ایران مال با وسعتی بالغ بر 500 متر مربع در زمینه کفش راه اندازی شد. سیستم های ضد […]
February 18, 2019
gate

گیت دزدگیر فروشگاه فراس

گیت دزدگیر فروشگاه فراس گیت دزدگیر فروشگاه فراس جهت محافظت از شال و روسری به کار می رود. با توجه به در دسترس بودن برای مشتریان، […]
May 23, 2018
security-gate

گیت فروشگاهی عطر رژا اهواز

February 11, 2017
گیت فروشگاهی هایپرمی

گیت فروشگاهی پروژه هایپرمی

January 30, 2017
گیت فروشگاهی LC Waikiki

گیت فروشگاه ال سی وایکیکی

January 10, 2017
www.sgagroup.ir

گیت ضد سرقت وجوه

عضویت در خبرنامه

برای درخواست قیمت گیت فروشگاهی ستاره گستر آذرخش به وبسایت www.easgate.ir مراجعه فرمايید.

دزدگیر فروشگاهی

دزدگیر فروشگاهی ستاره گستر آذرخش که شامل برندهای Amersec چک  و Nedap هلند در گیت های RF و همچنین برند WG آمریکا در گیت های AM می باشد، به عنوان بهترین برندهای جهان معرفی گردیده است و در کلیه فروشگاه ها و برندهای معتبر پوشاک، لوازم آرایشی و هایپرمارکت ها با موفقیت نصب گردیده است.

این شرکت نماینده انحصاری برندهای فوق می باشد و با همیاری تیم بازاریابی و فنی برجسته ی خود توانسته بالاترین سهم بازار سیستم های ضد سرقت را به خود اختصاص دهد.

موجب افتخار است که بگوییم با تمامی برندهای مطرح  و همچنین هایپرمارکتها ی کل کشور همکاری می نماییم و اعتماد مشتریان عزیزمان همواره ما را در راستای اهداف خود برای خدمت رسانی هر چه بیشتر استوار تر می سازد.

در زیر برخی از پروژه های نصب شده توسط ستاره گستر آذرخش نمایش داده شده تا با قدرت  و پشتیبانی این شرکت بیشتر آشنا شوید.

کلیه پروژه های فروشگاهی موجود در سانا مال و پالادیوم توسط شرکت ستاره گستر نصب گردیده است لذا با مراجعه به وبسایت رسمی سانا مال www.sanashoppingcenter.com می توانید به صحت آن پی ببرید.

Web Analytics Real Time Web Analytics